KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16694438
nr 1669 4438
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 17/50, daterad -99, Pokje & Groda. Bildmått: 15x12 cm, yttermått inklusive ram: 40x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:00:19
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr